19.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаМакедонијаВо моментов најтешко и е на Лиде на Венко.

Во моментов најтешко и е на Лиде на Венко.

Верната обожавателка на министерот за здравство Венко Филипче, Лиде Лиде, по одржаната прес конференција каде што тој поднесе оставка  Лиде веднаш ја сподели тагата со нејзините виртуелни другарчиња на социјалната мрежа Инстаграм. Тагата ми е   преголема, за момент еден молк запре, друг започна… пишува Лиде

Имено, Лиде Лиде од самиот почеток на министерувањето на Филипче се чинеше дека му е најголемиот поддржувач, објавувајќи статуси каде што му изразува и љубов, дури љубовта ја искажа преку песна во една прилика.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Сиљановска не знае колку чинело патувањето во Берлин

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска во изјава за медиумите, а по прашање во врска со нејзиното патување во Берлин каде што учествуваше на Конференцијата...

Бајден: Нема да го помилувам мојот син ниту да му ја ублажам казната

Американскиот претседател Џо Бајден нема да го помилува својот син Хантер или да му ја ублажи казната за три кривични дела поврзани со купување...

Двојно убиство доцна вечерва ја потресе Македонија

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила...

Македонската јавност згрозена: Четири лица тепале мајка пред нејзините деца

На 17.05.2024 во Виница, пријавените физички ја нападнале М.Р.(31) пред нејзините малолетни деца. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против С.Д.(35) од...