20.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 24, 2024
ПочетнаЗабаваСрбин сака да заработи пари на необичен начин: Продава алатки против Вампири.

Србин сака да заработи пари на необичен начин: Продава алатки против Вампири.

Сведоци сме дека луѓето навистина ставаат разни производи и препарати на Интернет,  но досега ваков производ не сме сретнале…

Овој корисник на социјалните мрежи одлучил да продаде алатки за врколаци и вампири по цена од 4.000 динари.

 

Хумористичните коментари од корисниците на социјалните мрежи не изостанаа и овој пат.

Доколку сакате да набавите и вие ваква алатка или да му пишете коментар, кликнете  ТУКА

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Прилепчанецот Сашо е новиот победик во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“

Со над 6.000 освоени смс-гласови, македонскиот натпреварувач Сашо Башески вечерва победи во регионалното музичко шоу „Никогаш не е доцна“. Талентираниот прилепчанец со месеци важеше за...

ЦУК: Во поплавена куќа во Јегуновце има заглавено семејство

Во поплавена куќа во општина Јегуновце, во с. Сиричино има заглавено семејство, информира Центарот за управување со кризи. Тетовската ТППЕ работи на нивно извлекување.

Донев до Костадиноска Стојческа: Јас и Охриѓани нема да ви простиме!

Пратеникот Сашо Донев од говорницата на Собранието ја потсети поранешната министерка за култура Бисера Костадиноска Стојческа за се што не направила за Охрид. ВИДЕО

Бебе во тешка состојба донесено во прилепската болница – починало на пат кон Скопје

На 22.06.2024 во 16.20 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека во болницата во Прилеп во тешка здравствена состојба, од неговта мајка Ф.Ј.(34)...