15.6 C
Ohrid
недела, април 14, 2024
ПочетнаЗабаваМинувачите уживаа: Жешка акција на прозорец од хотел во Белград. (Видео)

Минувачите уживаа: Жешка акција на прозорец од хотел во Белград. (Видео)

Дека веќе ништо не може да не изненади докажува неверојатната сцена од прозорецот на хотелот, направена од случајни минувачи.

Имено, љубовен пар бил забележан на прозорецот за време на сексуални дејствија, а судејќи по видеото, тоа било жестоко и незаборавно, како за нив, така и за сите минувачи што го забележале ова.

Експлицитното видео стана вирално за кратко време, а духовитите коментари насмеаја многумина што го гледаа.

„Дали ми мавта?“, Беше смешниот опис на видеото.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силјановска Давкова: Химната ни е запишана во генетскиот код

Морам да кажам, Бутел го прави горд Дејан Ѓеоргиевски. Ете ја едноставната формула за гордост: Кога сте вицешампион на Олимпијада, а доаѓате од една...

Скопје блеска во новогодишен амбиент среде април

Четири и пол месеци по дочекот на Новата Година, во Скопје се уште владее новогодишна еуфорија. Причина за тоа се украсите кои се уште...

Поранешниот директор на финансиска полиција Арафат Муареми од СДСМ премина во ДУИ

Поранешниот директор на финансиска полиција Арафат Муареми од СДСМ премина во ДУИ. Оваа вест тој ја потврди на својот Фејсбук профил. „Почитувани семејства, пријатели, колеги и...

Изложба посветена на вонвременскиот охридски уметник Вангел Наумовски

Синоќа имав чест да присуствувам на изложба посветена на вонвременскиот охридски уметник Вангел Наумовски. Изложбата беше организирана од ЛК „Лихнидос“, а на неа присуствуваа...