18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Минувачите уживаа: Жешка акција на прозорец од хотел во Белград. (Видео)

Минувачите уживаа: Жешка акција на прозорец од хотел во Белград. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Дека веќе ништо не може да не изненади докажува неверојатната сцена од прозорецот на хотелот, направена од случајни минувачи.

Имено, љубовен пар бил забележан на прозорецот за време на сексуални дејствија, а судејќи по видеото, тоа било жестоко и незаборавно, како за нив, така и за сите минувачи што го забележале ова.

Експлицитното видео стана вирално за кратко време, а духовитите коментари насмеаја многумина што го гледаа.

РЕКЛАМА

„Дали ми мавта?“, Беше смешниот опис на видеото.

- Реклами -