20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваИрена Спасовска со низа навреди кон нејзин колега: Ваков изрод досега немам...

Ирена Спасовска со низа навреди кон нејзин колега: Ваков изрод досега немам видено (ВИДЕО)

Еден пост и коментар на истиот беше доволен за да започне нова естрадна војна.

Имено фолк пејачката Ирена Спасовска и пејачот Дејан Добревски си упатија низа навреди, од социjалните медиуми војната ја продолжија пред камерата на естрадниот магазин “Бекстејџ”.

Во вчерашното издание можевме да ја слушнеме нејзината страна на приказната,нели дамите имаат предност,а во изданијата кои следуваат следната недела останува да слушнеме,видиме што Дејан има да си каже и да објасни зошто естрадата го допрела дното

.Видео Тука

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...