5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Апасиев за Тв дуелот: Следниот пат викнете ме и мене, да видите...

Апасиев за Тв дуелот: Следниот пат викнете ме и мене, да видите дуо трио…

Translate (Eng):[gtranslate]

Лидерот на Левица Димитар Апасиев, следниот пат да ме викнете и мене, јас сам вие двајца па да видите што е дуел !!

РЕКЛАМА
- Реклами -