8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Македонија Видео: Коњ трча по автопатот Тетово- Гостивар, но не знаеме само дали...

Видео: Коњ трча по автопатот Тетово- Гостивар, но не знаеме само дали му наплатиле патарина…

Translate (Eng):[gtranslate]

Се викаат автопати, но овие патишта во Македонија служат за несреќи и срам. Овојпат, ви пренесуваме уште еден срам и жал за државата до кое дереџе стигнавме, плаќаме патарини а се тркаме со коњи !!!!

На снимката која е објавена на социјалните мрежи добро се гледа како коњ со приколка трча по автопатот во спротивна насока, а по него брза и полиција.. Видео Тука!!!!!

РЕКЛАМА
- Реклами -