5.9 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Елена Велевска во бела маичка без градник откри повеќе отколку што треба..

Елена Велевска во бела маичка без градник откри повеќе отколку што треба..

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонската пејачка Елена Велевска важи за една од најзгодните дами на македонската музичка сцена. Таа никогаш не криела и секогаш отворено зборувала и за своите естетски корекции.

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографии од снимањето на видео записот за песната „Овој живот убав е“, на кои таа позира во бела маичка без градник.

„Секогаш бидете насмеани, затоа што животот е нешто прекрасно и има толку многу работи за кои можете да се смеете“, напиша Елена во опис на фотографијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -