11.9 C
Ohrid
понеделник, февруари 26, 2024
ПочетнаЗабаваПолицајка имала односи со 6 колеги на работа.

Полицајка имала односи со 6 колеги на работа.

Омажена полицајка наводно имала сексуални однони со шест машки колеги на должност, а гласините за сексуално недолично однесување ја потресоа малата полициска станица во Тенеси и доведоа до отпуштање на пет полицајци.
Полицајката Меган Хол и полицајците во пределот во Тенеси беа во центарот на секс скандал поради испраќање експлицитни фотографии, при што полицаец наводно и го соблекол горниот дел од костимот за капење на забава во када и имала орален секс со двајца други полицајци во полициската станица.

Наводно, Хол се фалела со големината на пенисот на еден од колегите и тврдела дека тој е во „отворен брак“, што резултирало со отказ, како и отпуштање на уште четворица колеги. Двајцата полицајци обвинети дека имале афери со Меган ги задржале своите работни места, но на крајот биле суспендирани.

Според извештајот од внатрешната истрага од 28 декември, Хол е обвинета за орален секс на колеги додека работела во полициската станица и полициската теретана. Средбите се случувале во хотели, на забави, во домовите на други службеници и на чамци.

Кога градоначалникот, Џејсон Кол добил пријави дека Хол има афери со бројни колеги, но и дека има тројка со еден колега и неговата сопруга, почнала подетална истрага за нејзиното однесување и живот.

Во извештајот се наведува дека еден од колегите на полицајката признал дека има односно со неа во повеќе наврати. Признал дека Хол го информирала за големината на половиот орган на еден од колегите и му признала дека имала односи со него додека двајцата биле на работа.

Истиот полицаец наводно сведочел на бакнеж меѓу Хол и негов колега додека гледале фудбал, а тврдел и дека Хол се бакнала со неговата сопруга Ејми откако дознала за нивниот „отворен брак“.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Со самото вадење на органите и го спасиле животот: Нема вина кај лекарите за случајот со Веапоска покажува вешатчењето

Со вкрстено испрашување на вештакот, професор доктор Драге Дабески, кој на барање на обвинетите го изработи вештиот наод за отстранувањето на матка, јајник и...

Спречен шверц на апарати за игри на среќа на царинската испостава Гевгелија

Девет апарати за игри на среќа, како и 405 делови за одржување, се запленети откако увозник се обидел да ги прошверцува помеѓу пријавена стока...

Б.Н. од Македонски Брод го освои Супер милионер џекпотот вреден фантастични 20.555.130 милиони денари

Б.Н. од Македонски Брод е играчот кој фантастични 20.555.130 денари. Тој е среќниот сопственик на вториот СУПЕР МИЛИОНЕР на Видеолотарија Касинос Австрија, оваа година. Македонски...

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар и Господ – еден од најпознатите и најдобрите македонски...