29.9 C
Ohrid
вторник, јуни 18, 2024
ПочетнаЗабаваСе огласи прноглумецот Карло Бос: Од Куманово ќе направам Лас Вегас, ама...

Се огласи прноглумецот Карло Бос: Од Куманово ќе направам Лас Вегас, ама на следни избори

Единствениот македонски порно актер, кумановецот Гоце Гиновски или Карло Бос, како што го знаат во светот на филмовите за возрасни, кој своевремено палеше и жареше низ Италија, вели дека годинава не се кандидирал за градоначалник, ама на следните избори дефинитивно планира да го направи тоа. Открива дека има големи планови за родниот град и дека ќе направи чуда за кои ќе чуе светот.

– Оваа кандидатура му ја препуштам на мојот другар Тони Михајловски, ама на следните избори одам и од Куманово ќе направам Лас Вегас, вели Гиновски..

Единствениот македонски порно актер, кумановецот Гоце Гиновски или Карло Бос, како што го знаат во светот на филмовите за возрасни, кој своевремено палеше и жареше низ Италија, вели дека годинава не се кандидирал за градоначалник, ама на следните избори дефинитивно планира да го направи тоа. Открива дека има големи планови за родниот град и дека ќе направи чуда за кои ќе чуе светот.

Во јавноста го нема, ама, вели, тоа ништо не значи и тој постојано е во акција.

– Јас никогаш не сум во мирување, секогаш сум во акција, ама сега тајно, како таен агент сум ха, ха, ха… Ќе се снима еден филм за цел Балкан и Италија со наслов „Како до професионалец“ и во филмот се убаво ќе си биде објаснето, што треба, а што не. Сите трикови на порнографијата, темните и светлите страни, вели Гиновски и додава дека уште не е пензионер.

– Ми недостасуваат уште 7 години до пензија ха, ха, ха… Сега сум само набљудувач и не сум само симпатизер, туку и поддржувач на Тони не зашто ми е другар, туку затоа што е ШАМПИОН!, додава Гиновски.
.
.
Булевар.Мк

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе-Со такси тргнала да си оди, но не стигнала дома..

Веќе втор ден се трага по Злата Јанкова (45) од Свети Николе, која во неделата околу 15 часот тргнала да си оди дома, во...

Четири и пол часа траела операцијата на ПСС за извлекување на телата на сопружниците од Ресен кои загинаа во страотна сообраќајна незгода !

Четири и пол часа траела операцијата на Планинарската спасителна служба за извлекување на беживотните тела на сопружниците од Ресен кои со своето возило излетале...

Фондот пак го одби Леонид да му даде пари за лекување, објави Андоновски

Заменик-народниот правобранител, Јован Андоновски, објави дека Фондот за здравство одново донел решение со кое одбива да го плати лекувањето на Леонид Индов во Виена....

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов.

На 89 годишна возраст почина првиот претседател на Собранието на самостојна и суверена Република Македонија, Стојан Андов. Андов е роден во Кавадарци на 30 ноември...