21.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
ПочетнаЗабаваПроститука одбила клиент од срам бидеќи возел Алфа.

Проститука одбила клиент од срам бидеќи возел Алфа.

Вработените во полициската управа во Загреб излегле на терен на покана од маж (35) кој се пожалил на раскрсницата Гајева и Хебрангова дека проститутката одбила да му обезбеди услуги според пазарот Услови.

Тој тврдеше дека ноќниот вработен одбил да влезе во неговиот автомобил затоа што и било срам да го видат како влегува во Алфа, поради што одлучил да се пожали во полиција, повикувајќи се на директивите на ЕУ за еднаков пристап до производи и услуги во Унијата. и забрана за дискриминација врз основа на националност / етика и автомобилска марка
.
.
.
.Текстот е Сатира. 🙂

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...