24.9 C
Ohrid
четврток, јуни 20, 2024
ПочетнаЗабаваГоце "Вегета" со богат речник: Срам да ви е, со гомна го...

Гоце “Вегета” со богат речник: Срам да ви е, со гомна го наполнавте езероно (ВИДЕО)

Кандидатот на ТМОРО за градоначалник на Охрид, Гоце Цветковски продолжува да го привлекува вниманието со своите настапи.
Тој овој пат распали по позицијата: Срам да ви е езероно го наполнавте со гомна..

 

Видео Тука

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Почина 25 годишен професионален војник синоќа во Скопје !!

Синоќа во Клиниката за анестезија, реанимација и интензивно лекување КАРИЛ почина професионалниот војник А.Ј. (25), соопшти Генералштабот на Армијата на Македонија. Војникот беше еден...

Неготинчанец ја запалил семејната куќа оти бил скаран со неговиот татко и мајка !!!

Дваесет и седумгодишен неготинчанец со иницијали М.А. доби кривична пријава од полицијата, откако предизвика пожар во домот на неговите родители, и покрај судската забрана...

Aлбански репрезентативец ги пцуеше Македонците и Србите по натпреварот против Хрватска

Албанија се спаси од пораз против Хрватска со гол во 95. минута (2-2), но натпреварот го одбележаа провокативни пораки од трибините, а уште поголем...

Луѓето над 40 години треба да работат само 3 дена во неделата

Истражување од 2016 година, објавено неодамна, открива дека од луѓето над 40 години може да се добијат најдобри резултати на работа ако тие работат...