1.7 C
Ohrid
четврток, јануари 20, 2022
Почетна Забава Инспектор Томе го бара ваперот Талат- Додека тој молзи крава без сертификат...

Инспектор Томе го бара ваперот Талат- Додека тој молзи крава без сертификат од законот за млеко.

Translate (Eng):[gtranslate]

Добро познатите Инспектор Томе и Талат од култната серија Преспав во нивната најнова авантура а во нивниот добро познат стил, овој пат во придружба на Мартија Станојковиќ. Дали Томе конечно ќе напише казна? Дознајте од видеото…

Дефинитивно во Македонија ја имаме најдобрата реклама….

РЕКЛАМА