3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Магаре на ноќна прошетка во Струмица. (Видео)

Магаре на ноќна прошетка во Струмица. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Магаре на ноќна прошетка во Струмица. Граѓаните го фотографираат и објавуваат на социјалните мрежи.

Магаре се шета на раскрсницата во центарот на Струмица. Преку апликацијата “Граѓански новинар” стигна видеото коешто е направено во моментов од очевидци. Граѓаните коишто го забележале рекоа дека пријавиле во полиција и се очекува да интервенираат за да не дојде до несреќа, односно да го удри некое возило…Видео Тука

РЕКЛАМА