19.4 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаМакедонијаМагаре на ноќна прошетка во Струмица. (Видео)

Магаре на ноќна прошетка во Струмица. (Видео)

Магаре на ноќна прошетка во Струмица. Граѓаните го фотографираат и објавуваат на социјалните мрежи.

Магаре се шета на раскрсницата во центарот на Струмица. Преку апликацијата “Граѓански новинар” стигна видеото коешто е направено во моментов од очевидци. Граѓаните коишто го забележале рекоа дека пријавиле во полиција и се очекува да интервенираат за да не дојде до несреќа, односно да го удри некое возило…Видео Тука

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...

Отровна змија касна турист во Охрид- Во болницата немало противотров

Турист од Холандија бил каснат од отровна змија во Охрид, но поради недостиг на серум во охридската болница, бил транспортиран со санитетско возило до...