22.9 C
Ohrid
петок, јуни 14, 2024
ПочетнаСветШерифовиќ и Цеца жестоко се скараа во „Ѕвездите на Гранд“

Шерифовиќ и Цеца жестоко се скараа во „Ѕвездите на Гранд“

За време на настапот на дваесет и едногодишната претставничка од Неготино Љупка Арсовска која синоќа настапи во „Ѕвездите на Гранд имаше жестока реакцијата на жирито, кое почна да вика и да се кара, па мораше да интервенира и директорот Саша Поповиќ. Додека Цеца коментираше, од страна истовремено зборуваа и Босанац и Марија Шерифовиќ.

„Заќути жено, да кажам и јас една реченица“ ѝ рече Цеца на Шерифовиќ. За потсетување, Љупка синоќа настапи со песните „Дојди“ и „Фаворито“, а настапот ѝ се допадна само на Ана Бекута, која ќе биде нејзина менторка. Шерифовиќ и Босанац рекоа дека не сакаат да ѝ го дадат својот глас, затоа што не им се допаднал нејзиниот настап.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Презентирано првото албанско оклопно возило “ШОТА”

Албанската компанија „Тимак“ го комплетираше првото албанско оклопно возило, кое ќе биде претставено на изложбата за одбрана и безбедност „Еуросатори“ во Париз. Во претставувањето на...

Груевски распали по Јанкулоска: Ќе беше далеку похрабро ако таа побараше политички азил, отколку да мести други луѓе за да се спаси себеси

МАКЕДОНИЈА Груевски за Јанкулоска: Ќе беше далеку похрабро ако таа побараше политички азил, отколку да мести други луѓе за да се спаси себеси Автор: Деск 4NEWS.MK 14/06/2024 11:31 Во...

По 100 и 200 евра од општина Бутел за најдобрите основци

Под мотото „По правилниот пат чекорам” општина Бутел ја продолжува традицијата која ја започнаа минатите години и доделија парични ваучери на најдобрите ученици...

Лена е најмладиот мајстор за бурек, почнала да меси на петгодишна возраст

Во Обреновац се наоѓа пекарата Тијана во која работи малата Лена. Кариерата ја започнала кога имала само пет години, кога ги направила првите колачи. Девојчето...