10.9 C
Ohrid
недела, октомври 24, 2021
Почетна Свет Шерифовиќ и Цеца жестоко се скараа во „Ѕвездите на Гранд“

Шерифовиќ и Цеца жестоко се скараа во „Ѕвездите на Гранд“

Translate (Eng):[gtranslate]

За време на настапот на дваесет и едногодишната претставничка од Неготино Љупка Арсовска која синоќа настапи во „Ѕвездите на Гранд имаше жестока реакцијата на жирито, кое почна да вика и да се кара, па мораше да интервенира и директорот Саша Поповиќ. Додека Цеца коментираше, од страна истовремено зборуваа и Босанац и Марија Шерифовиќ.

„Заќути жено, да кажам и јас една реченица“ ѝ рече Цеца на Шерифовиќ. За потсетување, Љупка синоќа настапи со песните „Дојди“ и „Фаворито“, а настапот ѝ се допадна само на Ана Бекута, која ќе биде нејзина менторка. Шерифовиќ и Босанац рекоа дека не сакаат да ѝ го дадат својот глас, затоа што не им се допаднал нејзиниот настап.

РЕКЛАМА