20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаМакедонијаДанела за Точка ТВ: „Кога ќе видам во какви услови живеат граѓаните...

Данела за Точка ТВ: „Кога ќе видам во какви услови живеат граѓаните знам често и да заплачам“

Кандидаткатата за градоначалник на Град Скопје, Данела Арсовска е нашиот денешен соговорник во Точка ТВ.
Се обидовме барем накратко да го пренасочиме нејзиното внимание од политичкиот во приватниот живот.

Со Арсовска зборувавме за нејзиното детство, нѝ откри какво дете била таа. Нѝ раскажа и на што последно се расплакала, без што не може да си го замисли животот.
За повеќе детали,Тука
Извор:Точка Тв

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...