1.8 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Еве што напиша сопругата на Апасиев откако во јавноста се појави информација...

Еве што напиша сопругата на Апасиев откако во јавноста се појави информација дека имал Швалерка..

Translate (Eng):[gtranslate]

Слушам од ботовите на дпмне во “фер” кампањава, Апасиев имал швалерка.

Како знаат кога да ја откријат, таман кога ми е за генералка дома.
Частам пиво, за инфово

.

РЕКЛАМА