20 C
Ohrid
четврток, јуни 13, 2024
ПочетнаЗабаваБодибилдерот Јуриј, по разводот од секс-куклата Марго, сега љуби нова кукла..

Бодибилдерот Јуриј, по разводот од секс-куклата Марго, сега љуби нова кукла..

Казахстанскиот бодибилдер и актер, Јуриј Толочко, е доста популарен на социјалните мрежи поради своите бизарни љубовни врски. Тој минатата година се ожени со секс-куклата во природна големина Марго, а веста за нивната венчавка за кратко време го обиколи светот.

Тој недоамна сподели на Инстаграм дека се разведува од куклата бидејќи таа заминала на поправка. А подоцна откри дека е во нова љубовна врска со куклата Лола која има тело на кокошка и човечка глава. Тој објави дека планира да се ожени со неа, а покрај неа можеби ќе има и уште една сопруга, куклата Луна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Tolochko (@yurii_tolochko)

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Три часа по пријавата е пронајдено исчезнатото момче во Битола – полицијата со први детали

Во 21 часот и 30 минути таткото на исчезнатото момче пријавило во полициска станица дека е исчезнат неговиот син. Полицијата веднаш излегла на терен...

Апел на социјалните мрежи за исчезнато младо момче од Битола

На социјалните мрежи се шири апел за младо исчезнато момче во Битола. -Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од населба. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу...

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња

Преку проектот „За сите деца“, Општина Охрид за прв пат организира богата културно-забавна програма посветена на најмладите охриѓанчиња и најмладите гости кои летуваат во...

Маж и жена фатени при грабеж на црква во Радовиш

На 10.06.2024 во 13.30 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш ги лишиле од слобода С.Р.(37) од Република Хрватска и...