3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија Апасиев: СДСМ пропаѓа, а мене тоа ми се допаѓа !!

Апасиев: СДСМ пропаѓа, а мене тоа ми се допаѓа !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Професорот Димитар Апасиев кој воедно е и пратеник во Македонското собрание повторно распали по политичарите без цензура и без влакна на јазикот тој на својот фејзбук профил го напиша следното….

РЕКЛАМА