3.6 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Забава Новинарите си тераат мајтап: Атмосферата во СДСМ е никаква, тука нема...

Новинарите си тераат мајтап: Атмосферата во СДСМ е никаква, тука нема веќе никаква атмосфера. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Никаква, вака новинарот на телевизија 24 ја опиша атмосферата која владее во СДСМ по големиот пораз на локалните избори.
-Ризвановиќ ги закопа овие од СДСМ

Атмосферата во СДСМ е никаква, тука нема никаква атмосфера, вели тој.
Видео Тука

РЕКЛАМА