1.8 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Македонија 30 годишник од Кичево, го убил родениот татко..

30 годишник од Кичево, го убил родениот татко..

Translate (Eng):[gtranslate]

На 20.10.2021 во 22.30 часот во Полициската станица Кичево бил приведен М.М.(30) од Кичево поради постоење основи на сомнение дека со остар предмет му нанел повреди на неговиот татко Н.М.(50), по што тој починал.

РЕКЛАМА