1.8 C
Ohrid
четврток, декември 2, 2021
Почетна Забава Изгледа нелогично?! А што е различно од истиот контејнер на сред велосипедска...

Изгледа нелогично?! А што е различно од истиот контејнер на сред велосипедска патека?

Translate (Eng):[gtranslate]

Изгледа нелогично?
Како да не припаѓа тука?

А што е различно од истиот контејнер на сред велосипедска патека?

*Автор непознат, фрустрација добро позната..

РЕКЛАМА