19.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаЗабаваСе вери синот на поранешниот претседател Ѓорге Иванов, Иван. (Видео)

Се вери синот на поранешниот претседател Ѓорге Иванов, Иван. (Видео)

Синот на поранешниот претседател Ѓорге Иванов, Иван кој пред неколку дена ја промовираше својата збирка поезија „Невино време“, на гостувањето во Бекстејџ откри дека ја побарал за жена својата дологодишна девојка.

Во интервјуто тој зборува за љубовта, но и плановите за свадба.

Крајот на разговорот бил резервиран за музиката. Имено, Иван е голем љубител на музиката и има свој бенд. Во изминатите години тој бил редовен на сите поголеми рок концерти и значајни музички настани во земјава и често се фотографирал со големите музички ѕвезди кои имале настапи.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го снимал и го пренесувал во живо на Youtube

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член...

Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација се врати со 10 златни, 7 сребрени и 11 бронзени медали , ...

М.Т.Т.Ф. од “ГРАН ПРИ Српски Соко 2024” Зорник, Бих се врати со 10 златни, 7 сребрени и 11 бронзени медали , 2 Пехари за...