4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаМакедонијаВознемерувачко Видео: Затвореник пуштен на отсуство тепа поддржувач на Алијанса?!

Вознемерувачко Видео: Затвореник пуштен на отсуство тепа поддржувач на Алијанса?!

Денес на социјалните мрежи кружи вознемерувачко видео од брутално тепање…
Во самото видео се гледа како неколку момци брутално тепаат маж на возраст од 40 години..
Во објавата се вели дека еден од тепачите бил затвореник кој бил пуштен на отсуство а човекот кој е брутално претепан бил активист на Алијанса, но официјално за ова сеуште не се знае додека МВР не го испита овој случај и која е причинита за ова брутално претепување.
Видео Тука

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...