Карлеуша ги рашири нозете во приватен авион

Српската пејачка Јелена Карлеуша секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.
Дел од тие фотографии се на граница на вулгарно, а вчерашната фотографија е една од тие.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here