И мажите знаат да бидат романтични: Дечко ја одведе девојката на состанок на собраниска седница.. (ВИДЕО)

Дечко ја одведе девојката на состанок на собраниска седница…
Романтиката не смее да трпи и во време на политички кризи, а во една таква криза се наоѓа и Босна и Херцеговина, па така дечко се решил на смел чекор и ја извел девојката на собраниска седница каде што се разговарало за уставните измени.

Ова го потврди и претседателката на Главниот одбор на НС (Наша странка), Сабина Чудиќ, која го пофали дечкото за храброста.

Таа на снимката вели дека со ваква младина не треба да се секираат за својата иднина, што било дочекано со аплауз од присутните..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sabina Cudic (@sabinacudic)


ПлусИнфо

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here