0.9 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Забава "Кај се видело Рис грашок да јаде"-Малечкиот Петар ја насмеа цела Македонија

“Кај се видело Рис грашок да јаде”-Малечкиот Петар ја насмеа цела Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Видеото кое стана вирално благодарение на харизматичниот Петар кој искрено одговара на прашањата на жената која го интервјуира за неговото искуство во извидници. Момчето ќе ве насмее до солзи, а една работа е сигурна тој ГРАШОК НЕ ЈАДЕ НА ТОЛКАВ ТРУД!

РЕКЛАМА