0.9 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Забава Уличен музичар во Пекинг пее песна од македонската музичка ѕвезда Тоше Проески

Уличен музичар во Пекинг пее песна од македонската музичка ѕвезда Тоше Проески

Translate (Eng):[gtranslate]

Талентиран музичар сред Пекинг пее хит од македонската музичка ѕвезда Тоше Проески. Видеото е објавено на социјалната мрежа „Инстаграм“ и гласот на овој музичар е прекрасен. Видеото одекна на социјалните мрежи и ги изненади сите граѓани на нашата земја.

Уверете се и сами во неговиот талент и ова несекојдневно музичко случување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 王小虫 (@wang_xiao_chong)


Видео Тука

РЕКЛАМА