16.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаЗабава"Жена од Султана со гол задник и полупроѕирен фустан ви ја честита...

“Жена од Султана со гол задник и полупроѕирен фустан ви ја честита новата 2022 година”

„Жена од султана“ шокираше во провиден фустан на снимање на Новогодишната програма…

Пејачката дефинитивно овој пат покажа премногу!

Тијана Милентијевиќ или попозната како Тијана Е.М., денеска во студиото Гранд продукција ја сними новогодишна програма која што продукцијата ќе ја објави за време на дочетокот на 2022 година.

Познатата „Жена од султана“ блесна во досега невидено издание, а во одредени моменти покажа и премногу.

Популарната пејачка одличила да ја промени бојата на косата во огнена црвена нијанса, а тоа што го облече на себе е посебна приказна.

Полупроѕирниот фустан ги истакна облините на Тијана, а за време на танцот таа го покажа задникот.

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец силувал лице со трајно душевно заболување, чинот го снимал и го пренесувал во живо на Youtube

Основното јавно обвинителство Битола донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 23-годишник осомничен за кривично дело – Полова злоупотреба на немоќно лице од член...

Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација се врати со 10 златни, 7 сребрени и 11 бронзени медали , ...

М.Т.Т.Ф. од “ГРАН ПРИ Српски Соко 2024” Зорник, Бих се врати со 10 златни, 7 сребрени и 11 бронзени медали , 2 Пехари за...

Тешка несреќа попладнево во Македонија: Прегазено седумгодишно дете во школски двор

Малолетник со мотор во дворот на основното училиште „Јосип Броз Тито“ удрил во друго дете на седумгодишна возраст кое се здобило со тешки телесни...

На преминот Прешево спречен шверц на черепи на девет дивокози и од волк

Српските цариници на граничниот премин Прешево со Македонија спречија шверц на девет черепи и шест кожи на заштитени видови дивокоза и волк, јави дописникот...