19.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаЗабаваБрзо го заборави Роберт: Агнеса од новото момче за подарок доби бунда...

Брзо го заборави Роберт: Агнеса од новото момче за подарок доби бунда од Лисица

Жолта бунда од лисица е новогодишниот подарок на Агнеса Органџиева од нејзиното ново момче. Барем така вели чаршијата. Дознаваме дека скапата бунда е порачана од Италија и чини 4 илјади евра.

Агнеса дечко и го крие како змија нозете. Инаку се работи за руски бизнисмен кој има консалтинг фирма, тука и во странство. Откако се разведе русокосата инфлуенсерка е често на мета на јавноста, но таа успешно го крие приватниот живот за кој ретко зборува. Дечко и е можеби анонимен, но жолтата бунда блеска на зимското сонце.


Пишува:Style.Mk

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Загина пешак во Прилеп, малолетник удрил со мотоцикл во него

На 28.05.2024 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Тризла“ во Прилеп, мотоцикл „хамачи” без регистарски ознаки, управуван од малолетник од Прилеп, удрил во...

Дамјан Марковски од Скопје тргна пеш на поклонение до Манастирот Острог

Во чест на Св. Василие Острошки, Дамјан Марковски го започна својот предизвик и тргна пеш од Скопје до Острог. Оваа иницијатива ја објави фондацијата „Марко...

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...