1.9 C
Ohrid
четврток, декември 7, 2023
ПочетнаЗабаваТони Михајловски нема да ја напушти Македонија, го предомислила сопругата...

Тони Михајловски нема да ја напушти Македонија, го предомислила сопругата…

По вознемирувачка најава дека најдобриот македонски актер во моментов Тони Михајловски размислува да ја напушти Македонија смирувачки тонови од неговото семејство.

Михајловски вчера објави дека размислува да замине од Македонија.

По емотивните реакции во јавноста денеска се јави неговата сопруга Александра Јоревска Михајловска.

,,Јас па немам таква желба баш сега 😂”, напиша сопругата на бардот и им даде надеж на разочараните од најавата дека сепак Тони Михајловски не ја напушта Македонија.

,,Стигна подршката и од најблиските :)😘♥️”.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...