11.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабава"Се спаси Кајмакоски на време"-Кристина Димитријевска како домино дама, во садо мазо...

“Се спаси Кајмакоски на време”-Кристина Димитријевска како домино дама, во садо мазо облека !!

Кристина Димитријевска поранешната жена на Даниел Кајмковски стана дел од ертоската приказна за долна обелка. Во провокативна комбинација, се сликаше за на Инстаграм како дел од кампањата на брендот. Интерсено е што на нејзините колешки не им се гледаат главите на фотките на кои позираат, ама оопш впешаток е дека речиси си сите се во садо-мазо или и ероски коминации.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...

Во денешната акција уапсен Екс градоначалник на СДСМ и син на Екс градоначалник од Вмро?!

Од МВР денеака информираа дека се уапсени десет лица во координирана полициска операција што се спроведе денеска. Четворица од приведени се од Гевгелија, тројца...