16.3 C
Ohrid
понеделник, мај 16, 2022
Почетна Забава "Се спаси Кајмакоски на време"-Кристина Димитријевска како домино дама, во садо мазо...

“Се спаси Кајмакоски на време”-Кристина Димитријевска како домино дама, во садо мазо облека !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Кристина Димитријевска поранешната жена на Даниел Кајмковски стана дел од ертоската приказна за долна обелка. Во провокативна комбинација, се сликаше за на Инстаграм како дел од кампањата на брендот. Интерсено е што на нејзините колешки не им се гледаат главите на фотките на кои позираат, ама оопш впешаток е дека речиси си сите се во садо-мазо или и ероски коминации.