17.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаЗабаваОхриѓанец сакаше да и ги сними гаќичките на Милица Павловиќ, па остана...

Охриѓанец сакаше да и ги сними гаќичките на Милица Павловиќ, па остана без својот телефон. (Видео)

Пред неколку дена српската пејачка Милица Павловиќ настапуваше во Охрид, а видеото кое се појави од настапот стана хит на социјалните мрежи.

Имено, фан на пејачката се обиде додека таа пееше да и го сними меѓуножјето. Пејачката го забележала „загорениот“ фан и некоку пати го опоменала.
Сепак, тој бил упорен во својата намера, па во еден момент Милица му го побарала мобилниот телефон.
На снимката се гледа како Милица го зема телефонот во раце и во истиот момент го фрла позади неа…

Погледнете:https://fb.watch/avxQKqtIVK/

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...