17.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонијаТатјана Даова, мајка на повредениот кој за влакно и побегна на смртта...

Татјана Даова, мајка на повредениот кој за влакно и побегна на смртта пред „Сити мол“- Уб*ецу посакувам совеста да ти ја гризе душата.

Кобната сообраќајна несреќа не престанува да ја бранува јавноста. Граѓаните на нозе бараат најстрога казна за момчето кое ја прегази младата девојка пред Сити Мол.
Денес на социјалните мрежи со остра критика и клевети се јави и Татијана Даова мајката на момчето кое за влакно и побегна на оваа несреќа..

 

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...