4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабаваМиа Калифа си ја отвори душата: Филмовите за возрасни се слабо платени,...

Миа Калифа си ја отвори душата: Филмовите за возрасни се слабо платени, јас заработив само 12.000 долари за 4 години.

Миа Калифа, поранешната порно ѕвезда, тврди дека заработила само 12 илјади долари додека работела во порно индустријата.

Обраќајќи им се на фановите на Твитер, Миа открила колку заработила пред да ја напушти кариерата како порно актерка пред 4 години.

Луѓето мислат дека сум заработила милиони од порно филмови.

Заработив вкупно околу 12 илјади долари и повеќе не видов ниту еден цент”, напишала Калифа и додала дека ѝ е тешко да пронајде нормална работа по напуштањето на порно индустријата.

Миа Калифа важи за една од најпознатите порно ѕвезди, и покрај тоа што работела само три месеци.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...