19.9 C
Ohrid
сабота, мај 25, 2024
ПочетнаМакедонијаПо девет месеци лекување на Детската клиника 4-годишната Ајша Џемаили излекувана...

По девет месеци лекување на Детската клиника 4-годишната Ајша Џемаили излекувана од леукемија.

По девет месеци лечење на Детската клиника во Скопје,4-годишната Ајша Џемаили излекувана од леукемија.
Во продолжение погледнете го видеото кое е исполнето со солзи радосници.

ТУКАhttps://fb.watch/aTzqAAp9q9/

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Вучиќ: Ме погоди тоа што Северна Македонија гласаше за резолуцијата за Сребреница

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, синоќа во Белград изјави дека е погоден од гласањето на резолуцијата за Сребреница од Северна Македонија во Генералното собрание...

82-годишен дедо истепал 66-годишен Скопјанец.

На 23.05.2024 во 13.00 часот во СВР Скопје, А.Ј.(66) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот во неговиот двор, на подрачјето на Гази Баба,...

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип

Матурант ја предизвикал ноќната сообраќајка во Штип Матурант ја предизвикал сообраќајната несреќа што синоќа по полноќ се случи на ул. „Гоце Делчев“ на влезот од...

Велосипедистите в недела ќе возат во чест на Васил Јанкула-Нашиот Преспански херој !!!

Оваа недела со почеток од 9 часот велосипедистите од цела Македонија ќе возат околу Охридско езеро во чест и сеќавање на Васил Јанкула познат...