21.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
ПочетнаМакедонијаНа Албански мафијаш му испраќале во затвор жени психолози, од четири две...

На Албански мафијаш му испраќале во затвор жени психолози, од четири две останале бремени.

Родителите, сепак, одлучиле бојкотот на наставата/часовите по математика да продолжи се додека дотогашната наставничка по математика целосно се изземе од часовите. Одлучиле, како што велат, во соработка со надлежните родител да биде присутен со децата во просториите на училиштето завреме на бојкот.
Новинарот не го откри името на затвореникот, но откри дека познатиот мафјаш сменил четири психолози, и на крај две од нив останале бремени.

-Еден од овие босови од светот на криминалот, отслужувал затворска казна и побарал жени психолози, затоа што наводно имал проблеми, бил болен, и се сеќаваме дека му сменија псиолози, од кои две остануваат бремени, открива Хоџа.

Истражувањето не го продолживме бидејќи ќе избиеше скандал, му ги испраќале психолозите во затвор, тој ги корумпирал, ги врбувал, затоа што пари имал, се присеќава Хоџа.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...