27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЗабаваШтипската Миа Калифа со ново брутално видео: (Мој Је Живот Само...

Штипската Миа Калифа со ново брутално видео: (Мој Је Живот Само Мани Мани)

Социјалната мрежа Тик Ток е многу популарна кај младите кои секојдневно се повеќе ја користат и таму може да се најдат видеа со секаква содржина.

Секако, има и едукативни видеа, но често најмногу видеа се со забавна содржина или барем таква треба да бидат, иако сите баш и не се согласуваат со тоа.

Една од „најпопуларните” македонски Тик-Токерки која се прослави со своите видеа е македонската „Миа Калифа“, која себеси така се нарекуваа затоа што и кажале дека личи на неа, а таа вели дека е добра актерка и се согласува со мислењето на останатите…

Вие погледнете самите, па донесете си сопствено мислење.

Видео Тукаhttps://www.tiktok.com/@stanojkovastar/video/7062361518549060869?sender_device=mobile&sender_web_id=7062692610791769606&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...