Инцидент: Емануел Макрон погоден со Патлиџан во глава

Старо-новиот претседател на Франција, Емануел Макрон, повторно беше мета на незадоволни Французи. При посетата на Серги во Париз, граѓани од толпата фрлија домати кон Макрон. Видео Тука

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here