4.4 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаСветСо боксови нападнат Сали Бериша. (Видео)

Со боксови нападнат Сали Бериша. (Видео)

Со боксови нападнат Сали Бериша на протестот во Тирана. Таму се одржува самит ЕУ-Западен Балкан, опозицијата организираше масовен протест. Непознато лице физички го нападна Бериша и го удри во лицето.Видео Тука https://fb.watch/he_yN_5XYS/?mibextid=cr9u03

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Таткото на Вања тврди дека не се познава ниту со Палчо, ниту со другите тројца осомничени

Притворениците и затворениците од Шутка се згрозени од двојното убиство. Тројца од четворицата осомничени кои се во истиот затвор, признаа вина. Тие пред обвинител...

Исчезнатата 22-годишна девојка се вратила во домот !!!

МВР попладнево соопшти дека се вратила дома девојката (22) која беше пријавена дека се одалечила од домот.

Од МВР демантираат: Скопјанецот не напаѓал случајни минувачи, го нападал неговиот познаник !!

ДЕМАНТ: СВР Скопје го расчисти инцидентот во врска со споделено видео по портали за маж кој наводно агресивно се однесувал кон случајни минувачи -...

Се трага по 22-годишна девојка, таткото пријавил во полиција дека ја нема.

Денеска (09.12.2023) во 04.30 часот во Полициската станица Карпош, Д.М.(53) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Т.М.(22) од Скопје. Се преземаат...