7.9 C
Ohrid
петок, април 19, 2024
ПочетнаЗабаваНов скандал го тресе светот: “Господинот од лево и раскина на госпоѓицата...

Нов скандал го тресе светот: “Господинот од лево и раскина на госпоѓицата од десно”

Ќерката на Жељко и Милица Митровиќ, ако им се верува на објавите на Инстаграм, ја раскина свршувачката со рускиот милијардер Илија, наследник на кралот на ураниумот.

Дека Кристина Митровиќ раскина со вереникот Илија можеше да се заклучи токму преку социјалните мрежи.

Имено, момчето на Кристина објави многу сурова порака, за која многумина тврдат дека е негов одговор на се. Илија, кој на Инстаграм го користи псевдонимот don.czar.sheikh.of.london, порачува дека конечно се спасил.

Фала ти Боже за лекциите. Не можев да бидам поблагодарен. Што е доволно – доста е. Време е да продолжам понатаму и да ги остварам моите цели за 2023 година – објави Илија на Инстаграм.
Потоа ги избриша сите романтични фотографии од него со Кристина.

Истото го направила и наследничката на Жељко, па на нејзиниот профил не може да се најдат спомени со нејзиниот свршеник.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...

Се истепале професорки во средно училиште во Битола

Вчера во СВР Битола, 28-годишната Х.Т. од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н., соопшти МВР. Од...

Се огласи Паљото од Битола: Лажно сум пријавен дека сум пукал со воздушна пушка во бездомно куче од тераса

Зоран Лазаревски – Паљо, познат фитнес тренер и бодибилдер, како и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, за „Слободен печат“ вели дека лажно е...

Малолетно момче заедно со неговиот татко натепале полициски службеници со метален предмет !!

Шеесет и четиригодишен кумановец и неговиот малолетен син биле приведени вчера откако со метален предмет нападнале полициски службеници. На 18.04.2024 во 00.35 часот во Куманово,...