20.2 C
Ohrid
понеделник, јуни 17, 2024
ПочетнаЗабаваВесна Змијанац: Ми се удвараат младите затоа што сите стари умреа

Весна Змијанац: Ми се удвараат младите затоа што сите стари умреа

Весна Знијанац веќе долги години е на естрадата и не крие дека за добриот изглед оди на естетскиот хирург. Вели дека непристојно е да не се оди кај него.

„Замислете сите да криеме дека си ги поправаме забите. Што е стоматолог и естетскиот хирург освен едно исто? Да не ги поправавме малку овие работи, ќе станеше некултурно. Како да се појавиш со лоши заби“, рече Змијанац, која додаде дека немала проблем со додворувачите, но има проблем со нивните години.

„Помладите ми се додворуваат, но тоа е логично, бидејќи постарите умреа“, рече Змијанац.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Градоначалникот Пецаков оствари средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер

Денес во просториите на Општина Охрид, градоначалникот Кирил Пецаков оствари срдечна средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер која беше придружувана од тим на...

Медицинска сестра од ОНКОЛОГИЈА осудена на 2 години затвор !!!

🔴 ⚖️ Медицинската сестра од Клиниката за онкологија Амела Османовиќ е осудена на казна затвор од две години, затоа што од Клиниката во три...

Познатиот македонски актер станува министер

Познатиот актер Зоран Љутков ќе биде нов министер за култура и туризам. Ова вчера го соопшти лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и мандатар за состав на...

Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно од најскапите...

Нашиот валандовчанец Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно...