21.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
Tags Се

Tag: Се

Стојанче се извини: Кога кажав дека Вмровците ја украле пилата само...

0
АНГЕЛОВ: Јас се извинувам, немав лоша намера со мојата шега за украдената пила на Австријците... Лажна вест е, додаде, дека од австриските пожарникари е украдена...