18.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
Tags Sekoj ke si odgovara veli zaev

Tag: Sekoj ke si odgovara veli zaev

Заев: Не ме интересира кој е тој што пукаше во Чаир-...

0
Министерството за внатрешни работи постапува по случајот каде на отворање на изборен штаб на ДУИ во Чаир, било пукано во воздух од огнено оружје,...