29.9 C
Ohrid
понеделник, јули 15, 2024
Tags Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“

Tag: Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“

Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која...

0
Лидерот на ГРОМ и актуелен градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која ќе учествуваат – ГРОМ, Интегра...