25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Видео: Господине Пендаровски дали смеам со пиштол да им појдам на овие...

Видео: Господине Пендаровски дали смеам со пиштол да им појдам на овие од Дик?

Translate (Eng):[gtranslate]

Кандидатот за Претседател Стево Пендаровски го охрабрува и му вика да им појдеш.. и ич уво да не те боли. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -