23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Не им е лесно и на Скопјанкиве: Излезе од автомобилот и почна...

Не им е лесно и на Скопјанкиве: Излезе од автомобилот и почна да тверка на раскрцница

Translate (Eng):[gtranslate]

Девојка со кратки тексас панталони излезе од автомобил на раскрсница во Скопје и мешаше со задникот.Возачите се шекнаа и почнаа одма да ја снимаат.

РЕКЛАМА
- Реклами -