23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Охрид ПОДВОДНО ТУШИРАЊЕ САМО ВО ОХРИД: НEKOJ ГО РЕНОВИРАЛ ТОАЛЕТОТИ СЕ ИСФРЛИЛ ВО...

ПОДВОДНО ТУШИРАЊЕ САМО ВО ОХРИД: НEKOJ ГО РЕНОВИРАЛ ТОАЛЕТОТИ СЕ ИСФРЛИЛ ВО ЕЗЕРОТО (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

– Некој си го реновирал тоалетот. Секоја чест, БРАВО, пишуваат од „Akvatek“.

Image may contain: plant and outdoor

Додаваат дека локацијата е помеѓу „Сараиште“ и „Мостот на Желбите“, на околу 100 метри од брегот, на длабочина од 5 метри.

РЕКЛАМА

Image may contain: plant, tree and outdoor

Фотографиите се дело на Никола Паскали. (Крај)

извор: Нуркачки центар „Akvatek“ фото: Нуркачки центар „Akvatek“/Никола Паскали

@OhridPress
- Реклами -