Телма објави снимка од апсењето на Јанева (ВИДЕО)

Пред малку по наредба на шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција Вилма Русковска уапсена е специјалната обвинителка Катица Јанева. Телма објави снимка од апсењето.

 

https://youtu.be/lpvhTmeEW1A?t=1
https://youtu.be/lpvhTmeEW1A

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here