18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Телма објави снимка од апсењето на Јанева (ВИДЕО)

Телма објави снимка од апсењето на Јанева (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред малку по наредба на шефицата на Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција Вилма Русковска уапсена е специјалната обвинителка Катица Јанева. Телма објави снимка од апсењето.

 

https://youtu.be/lpvhTmeEW1A?t=1
https://youtu.be/lpvhTmeEW1A
РЕКЛАМА
- Реклами -