23.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Забава Ја продала својата невиност на моќен политичар за 1.3 милиони - открила...

Ја продала својата невиност на моќен политичар за 1.3 милиони – открила дека тоа го направила поради кариера

Translate (Eng):[gtranslate]

Младата Британка, Лиа (24), која тврди дека заработила 1.3 милиони фунти преку “продажбата“ на својата невиност на пратеник кој бил во своите 50-ти, вели дека планира да ги искористи парите за да започне своја кариера.

Таа верува дека можноста за продажбата на својот прв сексуален однос е “важен чекор кон нејзината еманципација“.

Како што вели таа прво се забавувала со богаташ околу два месеци, а тој месечно ѝ давал џепарлак од 17.700 фунти.

РЕКЛАМА

Потоа, политичарот одлучил да стапи во сексуален однос со Лиа, но преку агенцијата „Sinderela eskorts“ која им нуди на девојчињата да ја продаваат својата невиност на најдобрите понудувачи, секако со дискреција.

На снимката Лиа објаснува дека се одлучила на овој чекор за да започне своја кариера во областа на продажба на недвижнини.

Daily Mail U.K.

@DailyMailUK

Woman, 23, claims she’s sold her virginity for £1.3MILLION to a ‘Tory MP in his fifties’ https://trib.al/wu3LEXG 

Woman makes £1.3M auctioning off her virginity to a London politician

EXCLUSIVE: Lia, 24, from the UK, claims she used Cinderella Escorts to auction her virginity and said she believes the fact she was able to do so is ‘an important step towards emancipation’.

dailymail.co.uk

128 people are talking about this

„Веќе одам на предавања и семинари“ – вели и додава дека сака да се пресели поблиску до Лондон, да живее во посигурен кварт и да нема финансиски стресови.

„Би сакала да започнам кариера во својата бранша, што навистина би изгледало кул да работам како фриленсер“ – објаснила таа.

Лиа изјавила дека моментално живее со својата мајка која знае за нејзините планови и ја поддржува. Тие имаат добар однос, а таа верува дека поголемиот дел од жените на крајот ќе ги остават мажите со кои првпат биле заедно и се разочарале. Помалку болно е да добиете пари отколку скршено срце.

„Возбудливо е да запознаете маж со толкава моќ. Тоа нема да го најдете на мои години. Ме импресионира тоа што тој има и свој возач и обезбедување. А мене такво момче ме интересира, сметам дека тоа е одлично и дека тој ќе биде нежен кон мене“ – изјавило девојчето.

- Реклами -