28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Од тоалетна хартија направи преубава венчаница (ВИДЕО)

Од тоалетна хартија направи преубава венчаница (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Често остануваме без зборови кога ќе видиме дека некои луѓе се креативни.

Така Амбер Милс покажа дека е навистина креативна. Таа е мајка на три деца, а паднала во депресија кога и била дијагностицирана мултипла склероза.

Сепак, оваа храбра жена не се откажала и се изборила со депресијата со креативност, Користела тоалетна хартија, лепило и конец. Тоалетната хартија ја варела, додавала лепило и потоа добивала материјал.

РЕКЛАМА

Од тој материјал направила фустан. Се пријавила и на натпревар на кој освоила трето.

- Реклами -